Ne Dediler?

Danışanlarımızdan Yorumlar

Gökay Turan:  
(2023EU12393) Green card çıktığı haberini aldıktan sonra direkt Ömer Bey ile çalışmaya karar verdim. Kendisi danışanlarına karşı çok ilgili. Sorduğunuz soruları kısa süre içerisinde cevaplayıp sizi doğru yönlendiriyor. Kendisine güvenip danışmanlık alabilirsiniz.


Erkan Dadakoglu: 
(2023EU8443) İlk günden son ana kadar tüm süreçte verdikleri destek için bir kez daha teşekkür ederim. Tüm sürecin işleyişi ile ilgili bize hayal satmamaları ve gerçekleri açık bir şekilde bizimle her aşamada paylaşmaları da bizim bu sürece olan hazırlığımızı kolaylaştırdı. DS-260 formunun doğru bir şekilde doldurulmasının ne kadar önemli olduğunu mülakat zamanında bir kez daha gördük. Green Card sürecimizdeki her aşamada her an bizlere destek olup, yol gösterdiler. Zaman fark etmeksizin her sorumuzu hızlı bir şekilde yanıtladılar. Süreç sonrasında da Amerika ile ilgili de değerli bilgiler paylaşıp bizlere destek olmaya devam ettiler. Bu zorlu ve uzun süreçteki herkese Kolhis Hukuk Bürosu ile çalışmayı öneririm.


Emre TEMİZ:
(2023EU6053) Gercekten zor bir süreç, Ömer bey ve tüm ekip bir yıldır bize cevap veriyorlar, özellikle benim gibi zor bir insana sabırla yardımcı oldular, şüphe etmeyin greencard talihlisi olduğunuz ilk an gece yada gündüz demeden hemen arayın sabahı beklemeyin, çünkü ds260 formunun ne kadar erken gönderilmesi gerektiğini bize ifade etti ve sonucu ortada vizesini ilk alan gruptayız. Çalışan tüm ekip arkadaşlar aynı şekilde yardımcı oldular, ucak bileti konusunda bile destek aldık çünkü bir şekilde indirim sağladılar ne desem az Kolhis varsa sıkıntı yok. (07/04/2023)


Halit Kızoğlu: 
(2023EU1910) Green card sürecim için A z ye herşey için yarımcı oldu . teşekkürler tavsiye ederim . (11/04/2023)


Tuğrul Temiz:  
(2023EU341) Herkese tavsiye ederim green Card başvurularınız ve sonra ki adımlar için kesinlikle iletişime geçebilirsiniz her konuda bilgili ve çözüm odaklı, ilgili bir şekilde yaklaşıyorlar teşekkürler. (04/04/2023)


Feruz Khidirov:
(2020EU148) Merhabalar arkadaşlar. Benim adım Feruz Özbekistanliyim. Ben Türkiyeden Green kart kazandım. Biz Ömerbeyın yardımı ile ailem ile Amerikaya geldik. Bizim durumumuz çok iyi çocuklarim okulde ben çalişiyorum. Ömerbeyden Allah razı olsun. Çok ilgilendi bizimle. Biz çok minnettarız. (21/3/2023)


Ceren Kıymaz: 
(2023EU3880) Green card 2023 sürecinde omer beyin destekleri sayesinde rahat bir şekilde bu süreci atlattık. Çok teşekkür ederiz. (02/05/2023)


Eren Efe:  
(2022EU8405) Ne kadar tesekkur etsem az.Son derece profesyonel ve tüm sürece hakimler.Iyi ki bu sürecte onlarla calismisim. Tekrardan cok tesekkur ediyorum..


Abdulla Şirin:  
(2022EU4326) Çok teşekkürler yardımlarınız için.işinizde bol şanslar.


Marka Çanta: 
(2022EU19189) Firat YESILIRMAK (Google tarafından çevrildi) Her şey için çok teşekkürler! Her şeyi harika yaptı! (Orijinal) Большое спасибо за всё! Всё прекрасно сделал!


Pınar Ertaş:  
(2022EU13644) Hayatınıza açılan yeni bir pencerede Kolhis Hukuk ve Avukat Ömer Er gibi profesyonel hizmet ve kişilerden destek almak her an bahar tadında rahat bir nefes almak gibi…Anlayışla, hoşgörüyle ,sabırla ,itinayla ve anında müdahalelerle yürütülen işlemlerle kaygı duymadan hedefe ulaşabilirsiniz. Profesyonel Hizmette Kolhis Hukuk Hayatınızda Güvenlik ve Mutluluk…


Uğur Önal: 
(2023EU18840) İşlerini Profesyonellik ile yapan çok düzgün güvenilir bir firma greencard başvuru sürecinde çok yardımcı oldular, Ömer Bey tüm sorularımızı sıkılmadan defalarca aramamıza rağmen sabırla dinleyip cevapladı teşekkürler.


Ekaterina Korolkova:
(2022EU19189) (Google tarafından çevrildi) Bana ve kocama yeşil kart almamda yardımcı oldukları için tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum. Belgelerin toplanması ve hazırlanmasında acil teslim tarihlerimiz vardı. Mucizevi bir şekilde bu firma sayesinde sorunsuz vize alabildik. (Orijinal) Хочу поблагодарить всю команду за помощь в получении green card моему мужу и мне. У нас были экстренные сроки в сборе и подготовке документов. Чудесным образом, благодаря этой компании мы смогли получить визу без проблем.


Hüseyin Can:
(2023EU160) Mevzuata hakim, ne yaptığını bilen bir ekip.


Diana V.:
(2022EU13826) Süreç boyunca ilgili ve dürüstlerdi, teşekkür ederim.


I hate Humans: 
(2022EU15344) Kolhis hukuk ve Ömer bey le green card başvuru surecinde tanıştık ve titizlikle başvuru mu yaptık kazandık ve sonra ki surwcimi yıne Ömer bey takibini yapıyor ve mulakstıma az kaldı sonrası trk sızınle duygularımı paylaşıcam cok TSK ederim Ömer bey.


Muti Can:
Green Card sürecinde Ömer bey ve ekibinden aldığımız tüm hizmetlerden çok memnun kaldık. Zaten Ömer bey konuya hakim ve en ince detayına kadar sıkıntı çıkmaması İçin çok fedakarca bize yardımcı oldu. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.


Дамир Норбоев:   
(2023EU11002) Merhaba harkeze biz de aylede uch kishi grin kart uynadik Omerbeyi jani sag olsin chok chok tashakurler ulsin Babamsuni kazanmish 2023 bunden sunrede Omerbeyle devam ettirejas inshallah


Eda Sogancilar:
(2022EU234) Green Card sürecimizde başından sonuna kadar sorunsuz hizmet aldık. Sorularımıza gece gündüz farketmeden kısa sürede cevap alabildik. Bizim için herşey sorunsuzdu. Kendilerine çok teşekkür ederim.


Bora Taşdemir:
(2022EU2537) Green card çıktıktan sonra ki süreç içerisinde olan ilgi alakaları ve bire bir süreci yakından takip edipte büyük emeği ve yardımı olan Ömer beye ve çalışanlarına çok çok teşekkür ederim. Sizlere de herhangi bi şüphe içerisinde kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Serhat Karalar: 
(2023EU2405) Hem basvuru hem de green card ciktiktan sonraki asamalar icin iyiki Kolhis Hukuk burosu ile Calismisim. 7/24 tum sorulariniza cevap vermektedirler. Herkese tavsiye ederim.


gurcu28: 
(2023EU22146) Greencard başvurusunda başından sonuna kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka çok memnuniyet verici.greencard cikti.bundan sonraki süreçte de sizinle devam edeceğim. Çünkü güvenilir ve her konuda yardımcı olmanız takdire şahan.Grencard başvuru yapacak olan arkadaşlara sizleri tavsiye ediyorum.herkes memnun kalacaktır.Hersey için Teşekkürler.


Jemsit Roznazarow:
(2022EU250) İnternet üzere araştırdım ve buldum iyiki bulmuşum grencard işlerimde yardam eden bu sürecte hem sabrıýla her konuda yardamci olan Ömer beýe cok teşşekür ederim sayesinde yarın Amerikaýa uçuyoruz.yabancı olmama ragmen hiç sıkıntı cekmeden bütün işlemlerde destek oldu.


Selami Horay:  
(2022EU8402) Sevgili dostlar dv 22 kazandım ve ne yapacağımı bilmiyordum derken profesyonel destek aramaya başladım ve kolhis hukuk bürosu Ömer abiyle tanıştım süper ilgili ve bilgili birisi düzgün ve sabırlı tüm işlemlerim sayesinde bitti ve green card im cebimde hatta öyle ki dün isyerimde bir kaç arkadaşım numarasını istedi öyle ki çıkarsa diyorlar bizde ona gidicez? kesinlikle tavsiye ediyorum verdiğim para kuruşuna kadar helal olsun herkese tavsiye ederim ve edicem teşekkürler. Ömer abi


Bazarow England: 
(2022EU9413) (Google tarafından çevrildi) Türkiye’de Türkmenistan vatandaşıyım.Yeşil karttan utandığım için Türkiye’de işime devam ettim, teşekkür ederim. (Orijinal) Özim Türkmenistan watandaşi türkiyede Green card utanim üçin işlerimi türkiyede dovam etdim we sag bolsun KOLHİS HUKUK Bürosu başdan visa alyançam sonuna çelni padyeşka etdiler köp köp minnetdar Ömer bey ?


Nurettin Yalçın: 
(2022EU57)  Dv2022 talihlisi olarak zorlu ve stresli bir süreci Ömer Bey’den aldığımız destek dolayısı ile gayet rahat ve problemsiz bir şekilde ilerletiyoruz. Bazen fazla soru soruyor olsam dahi cevapsız kalan bir soru ve zaman problemi yaşamadık. Bu süreçte göstermiş olduğunuz hassasiyet ve sabırdan dolayı teşekkür ederiz. Umarım en kısa zamanda desteğiniz ile Amerika hayallerimize kavuşuruz… Ömer Bey’e çok çok çok teşekkür ederim. Gerçekten sabrı ve tüm desteği için. Vizelerimizi aldık ve gerçekten de hiçbir sorun yaşamadık. Genel olarak yaşadığımız yoğun stresi en asgariye indirmeye çalıştı ve bu konuda profesyonelce davranması bizleri de rahatlattı. Tekrar tekrar teşekkür ederim. Bu konuda rahatlıkla şüpheye düşmeden destek alabileceğiniz bir kişi olduğuna emin olabilirsiniz. Ek olarak, green card kazandığımızı öğrendikten sonra birçok danışman ile iletişime geçtik çoğu kişisel olarak bu işlemleri yürütürken Ömer Bey’den kat kat fazla ücret talep ettiler. Profesyonel bir avukattan danışmanlık alarak sorunsuzca yürütüp mutlulukla sonlandırabildiğğmiz hayallerimizdeki büyük desteğinizden ötürü dediğim gibi gerçekten de çok çok teşekkür ederim. Aldığınız ücret ananızın ak sütü gibi helal olsun.


MAHMUT MARTIN:
(2022EU629) Saolsun Ömer Bey benim gibi sorularla dolu birini sabırla dinlyerek cevaplarını verdi ve nihayetinde green kartınızı almamızı sağladı. Kendisine tüm anlayışı ve isimdeki bilgisi için teşekkür ediyorum.

Bizi Arayın