Green Card Başvuru Formu

Green Card başvuru süreçlerinde profesyonel destek almak, tüm prosedür ve işlemlerde hatasız ilerlemek istiyorsanız, bu formu doldurun.

Form adımları bittikten sonra ödeme bilgilerimizin yer aldığı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Formunuz bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcimiz sizlere ulaşacak ve formu teyit edecektir.

Eşinizle İlgili Bilgiler

Bu alanda eşiniz ile ilgili bilgiler sorulacaktır. Eğer bekar, boşanmış veya dul iseniz bu alandaki bilgileri doldurmayın ve en altta bulunan sonraki sayfa butonuna tıklayın.

Çocuklarınızla İlgili Bilgiler

Bu alanda çocukarınız ile ilgili bilgiler sorulacaktır. Eğer çocuğunuz yoksa bu alandaki bilgileri doldurmayın ve en altta bulunan sonraki sayfa butonuna tıklayın.

  • 1. Adım
  • 2. Adım
  • 3. Adım

1. Başvurana Ait Kişisel Bilgiler

Önemli Not: Green Card Başvuru Hizmeti Ücretlidir. Aşağıda ve sonraki sayfalarda yer alan bilgileri girdikten sonra, ödeme bilgilerinin yer aldığı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Ödemesini tamamlamayan kullanıcıların formları geçersiz sayılacaktır.

Cinsiyet

Eğitim Durumu

Medeni Hali

Bu alandan sonra EŞİNİZİN bilgilerini gireceğiniz ekrana geçiş yapacaksınız. Eğer bekar, boşanmış veya dul iseniz bu alandaki bilgileri doldurmayın ve en altta bulunan sonraki sayfa butonuna tıklayın.

Eşiniz İle İlgili Bilgiler

Eşinizin Cinsiyeti

Eşinizin Eğitim Durumu

Eşiniz İçin Ayrı Başvuru Yapılmasını İster Misiniz? (Çift Başvuru)

Eşinizin ABD Vatandaşlığı veya Oturum İzni Var Mı?

Bu alandan sonra ÇOCUĞUNUZ veya ÇOCUKLARINIZ ile bilgileri gireceğiniz ekrana geçiş yapacaksınız. Eğer çocuğunuz yoksa en altta bulunan sonraki sayfa butonuna tıklayın.

1. Çocuk Bilgileri

Çocuğunuzun Cinsiyeti

2. Çocuk Bilgileri

Çocuğunuzun Cinsiyeti

3. Çocuk Bilgileri

Çocuğunuzun Cinsiyeti

4. Çocuk Bilgileri

Çocuğunuzun Cinsiyeti

5. Çocuk Bilgileri

4’ten fazla çocuğunuz varsa, buraya girilmeyen bilgileri ‘info@istanbulgreencard.com.tr’ mail adresine gönderebilirsiniz.

Formu Doldurdum, Ücret Ödemeyi Kabul Ediyorum

Bizi Arayın