Green Card Başvuru Ücretleri

Önemli Not: Fiyatlarımız şu anda kampanyalıdır. Ekim ayından itibaren %50 fiyat artışı yapılacaktır.

Green Card Başvurusunu doğru ve geçerli bir şekilde yapmak, zannedildiği kadar kolay bir işlem değildir. Yapılacak en ufak bir hata veya yanlışlıkta başvurular geçersiz sayılmakta olup, bu durum tarafınıza bildirilmemektedir.

Kendi kendine başvuru yapan insanların yaklaşık olarak %65’i Diskalifiye edilmekte, yani başvuruları geçersiz sayılmaktadır.

Birden fazla başvuru yaptınız ve seçilmediyseniz, yüksek ihtimalle başvurularınız geçersiz sayılmış ve çekilişe katılmaya hak kazanamamış olabilirsiniz.

Başvurunuzun diskalifiye edilmesi durumunda tarafınıza herhangi bir bildirim yapılmamaktadır. Kendi kendine başvuru yaparak diskalifiye edilenlerin %80’inden fazlası lise veya üniversite mezunlarından oluşmaktadır.

Başvurular yalnızca 5 hafta boyunca yapılmaktadır. Bu nedenle bu süreden önce hazırlık yapmak, evrak ve prosedürleri tamamlamaya çalışmak önem arz etmektedir. 

Başvurularınızı geçerli ve doğru yaparak; diskalifiye olma ihtimalini sıfıra indirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diskalifiye olmayacak şekilde başvuru yapacağımızın GARANTİSİNİ vermekteyiz.

2022 yılında yapılan başvuruların sonucunda; 3.684 Türk vatandaşı Green Card çekilişini kazandı. 

Biz inanıyoruz, bu sefer sıra sizde!

green card başvurusu

Green Card çekilişine hak kazanmak, tüm prosedür ve adımları profesyonel bir kurum ile tamamlamak istiyorsanız; aşağıda yer alan bilgilerden bize ulaşabilir ve indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

İstanbul Yurtdışı Eğitim Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Adres: Demirciler Sitesi, 8.Cadde, No.75,
Galaksi İş Merkezi, Kat:3, D:158

Zeytinburnu – İstanbul

Amerika İletişim Bilgileri

Av. Ömer ER

Telefon: +1-475-3005733

Whatsapp: +1-475-3005733

Adres: 339 Whalley Ave, New Haven, Connecticut, 06511

E-Posta: greencardistanbul@gmail.com

Bizi Arayın